Royal Water je skutočne kráľovská!

//Royal Water je skutočne kráľovská!

Royal Water je skutočne kráľovská!

Bez vody nie je možný akýkoľvek život a v ľudskom organizme hrá zásadnú úlohu. Kvalita a dostupnosť kvalitnej a čistej pitnej vody by mala byť našou hlavnou prioritou. Každý z nás by mal svojmu organizmu dopriať iba to najlepšie. A to sa konečne dá už aj na Slovensku, pretože prírodná voda Royal Water konečne dorazila aj k nám, aby nás presvedčila o jej zdravotnych benefitoch.

Royal Water, kráľovská voda, pochádzajúca z hlbín strednej Európy starých asi 70 miliónov rokov. Je zásaditá, neobsahuje mangán, hormony, pesticidy alebo hromady škodlivého sodíka, má zdraviu prospešný pomer vápnika a horčíka. Znížený obsah minerálov sa stará o nezahlcovanie organizmu prebytočnými soľami. Medzi iné užitočné látky v Royal Water patrí aj kyselina kremičitá, ktorá môže aktívne bojovať proti neurodegeneratívnym ochoreniam a postarať sa aj o pružnosť a pevnosť ciev. Plnená je najmodernejšou nemeckou technológiou, a to do špeciálne nadizajnovaných fliaš belgickej kvality. Sú samozrejme zbavené škodlivého bisfenolu typu A, ktorý vzniká pri bežnej výrobe plastov. Royal Water má v ionizovanej štruktúre zoskupenia molekúl také malé, že vďaka tomu hydratuje a detoxikuje aj na bunkovej úrovni. Môže mať silné antioxidačné účinky a čo je najlepšie, už je dostupná aj na Slovensku. Vhodná je pre každého a k dispozícii sú varianty pre rôzne potreby a činnosti každodenného života, napríklad zdravé a alkalické Ionized Water s pH až 9,3 alebo Daily Ion Water s pH 8,5+. Pre „skrášlenie“ treba vyskúšať Mineral Water s pH 7,4 s vysokým obsahom takzvaného prvku krásy, kyseliny kremičitej, ktorá vyviera v čistote a kvalite detskej vody. Baby Mineral Water s pH 7,4 pre najmenších spĺňa všetky prísne normy pre detskú vodu a následne je ešte šesťkrát mechanicky filtrovaná. Dokonale hydratuje vaše ratolesti a obohatí ich organizmus o potrebné minerály a kyselinu kremičitú.

O pozitívnych skúsenostiach prinášame výsledky prieskumu spokojných zákazníkov, ktorým táto voda doslova zmenila život.
Muž J. J. 35 rokov (75 kg) aktívny športovec, stratil výkonnosť, preto sa vrátil z cudziny, kde pôsobil 2 roky, aby sa „našiel“. Okrem špeciálneho tréningu a jedálnička mu lekár navrhol, aby pitný režim doplnil o minimálne 1,5 l Royal Water denne. Po 3 týždňoch začal zvyšovať tréningové dávky a po 2 mesiacoch odišiel späť do cudziny v plnej kondícii. Vodu si nechá pravidelne posielať.
Žena 34 rokov (68 kg)absolvovala neúspešne niekoľko pokusov o umelé oplodnenie. Pitný režim bojkotovala. Tvrdila, že jej stačí dve kávy a 3 dcl nejakého pitia denne. Po nastavení stravovacieho programu doplneného o Royal Water (min. 1,5 l denne) a zharmonizovanie hormonálneho systému sa dostavila na kontrolu. Bola prekvapená, ako ľahko sa jej tá voda pije. Po 3 mesiacoch dodržiavania určeného programu bola prirodzene tehotná. Úbytok hmotnosti 5 kg.

MUDr. Petr Rulc

Šarmantná žena Zdravie špeciál – 10. 2018

2018-10-19T10:59:45+00:00 19. 10. 2018|